Previous slide
Next slide
تجهیزات ابزار دقیق ، واردات ابزار دقیق ، تامین ابزار دقیق ، هرمس نیلگون مایا

ابزار دقیق
هرمس نیلگون مایا

کیفیت

شركت ابزار دقیق هرمس نیلگون مایا با هدف ارتقاء سطح كيفی تجهيزات ابزار دقیق فنی و آزمايشگاهی نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاهی، عمراني و همچنين انتقال تجهیزات ابزار دقیق روز دنيا به كشور ايران وارد اين عرصه گرديده

اعتماد

شركت ابزار دقیق هرمس نیلگون مایا با اعتماد قابل تقدير شما عزيزانِ کشورمان توانسته است در مدت زماني كوتاه با كسب موفقيت های چشمگير در ابزار دقیق، نامی قابل اعتماد در زمينه ارائه تجهيزات نوين ابزار دقیق و پيشرفته فنی و مهندسی در سراسر كشور داشته باشد.

اطمینان

نحوه عملكرد شركت ابزار دقیق هرمس نیلگون باعث جلب اعتماد بهترين كمپانی های توليد كننده آمريكايی و اروپايی و... گرديده و توانسته است با قرار گرفتن در لیست مشتریان برتر گامی مهم در زمينه تامین کالا ابزار دقیق و ارائه تجهيزات پيشرفته در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و ابزار دقیق بردارد.

مشاهــده تمـــــــام
برندهای ابزار دقیقـــــ

محصولات موجـــــود
در تهران

محصولات موجـــــود در تهران

همیــــــن حالا !
سفارشتان را ثـبـت کنیــــد

آیا برند ابزار دقیق مورد نظر خود را در لیست بالا نیافته اید؟

اگر برند ابزار دقیق مورد نظر خود را در این لیست پیدا نکرده اید، از فرم روبرو با ما در ارتباط باشید و یا از یکی از راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

درباره

ما

شركت ابزار دقیق هرمس نیلگون مایا با هدف ارتقاء سطح كيفي تجهيزات ابزار دقیق فنی و آزمايشگاهی، نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاهی، عمرانی و همچنين انتقال تجهیزات ابزار دقیق روز دنيا به كشور ايران وارد اين عرصه گرديده.
اين شركت با اعتماد قابل تقدير شما عزيزان کشورمان توانسته است در مدت زماني كوتاه با كسب موفقيت های چشمگير، نامی قابل اعتماد در زمينه ارائه تجهيزات نوين ابزار دقیق و پيشرفته فني و آزمايشگاهی در سراسر كشور داشته باشد.
شايان ذكر است تاثير موفقيت ها و نحوه عملكرد اين شركت باعث جلب اعتماد بهترين كمپانی هاي توليد كننده آمريكايی و اروپايی و… گرديده و توانسته است با در اختيار گرفتن نمايندگی فروش ابزار دقیق آنها در سطح كشور، گامی مهم در زمينه تبادل اطلاعات علمي و ارائه تجهيزات پيشرفته ابزار دقیق در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی بردارد.

واردات تجهیزات ابزار دقیق

شرکت ابزار دقیق هرمس نیلگون مایا با خدمات واردات تمامی تجهیزات ابزار دقیق آماده هرگونه سفارشات از برند های مطرح جهانی مانند ABB, Siemens, Eaton, ... میباشد.

فروش انواع تجهیزات ابزار پتروشیمی

شرکت ابزار دقیق هرمس نیلگون مایا این افتخار را دارد که با اکثر برند های مطرح جهانی در حوزه ابزار دقیق قرارداد و نمایندگی فروش آنها را دارد همچنین برترین محصولات آنها را در سراسر کشور عزیزمان وارد کرده و بفروش میرساند.

همکاری با شرکت های نفت ، گاز ، پتروشیمی

شرکت هرمس نیلگون مایا آمادگی همکاری با شرکت های ثبت شده در حوزه های مختلف را دارد.

راه هـــــــــــــــای ارتباطــی

تلگرامــــ

09102291480

اینستاگرامــــ

HermesTrading

ایمیل

info@hermestrading.ir

همین حالا با ما در تماس باشید